Kim są Sprężyny Biznesu?

Naszym celem jest prowadzenie działalności społecznej, integracyjnej, profilaktycznej, edukacyjnej i kulturalnej na rzecz społeczności lokalnej, zwłaszcza w zakresie inicjonowania aktywności społecznej lokalnej i wspierania wszelkich przedsięwzięć na rzecz osób starszych, w tym dotkniętych chorobami przewlekłymi, osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży, a także wspieranie rodzin lub pojedynczych osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Pomagamy w rozwoju

Nasze działania kierujemy na zewnątrz, ale też dbamy o nasze Członkinie. Poruszamy ważne zagadnienia prokobiece, komunikujemy wartościowe treści dotyczące przedsiębiorczości, a także samorozwoju.

Działamy w grupie!

Nasze Członkinie reprezentują różne biznesy i obszary działalności, w tym także jednostki samorządowe. Grupa daje nam siłę i energię do zmiany świata wokół nas na lepsze.

NASZ ZARZĄD

Gabriela Dmowska

Prezes Zarządu

Bogumiła Miziołek

Członek Zarządu

Imię Nazwisko

Członek Zarządu

Nasze Członkinie

Nasze Członkinie to: przedsiębiorczynie, menadżerki, kierowniczki jednostki samorządowej lub wydziału, ale przede wszystkim aktywne kobiety działające na rzecz Stowarzyszenia.

Gabriela Dmowska

Doradca wizerunkowy, trener rozwoju osobistego, certyfikowany coach, mentorka kobiet. Doświadczenie z dziedziny profesjonalnego wizerunku zdobyła w Londynie. Towarzyszy kobietom na różnych etapach życia w ich przemianie. Jej miejsce w sieci: www.rsmb.pl

Bogumiła Miziołek

Przedsiębiorczyni, społecznik, była radna Rady Powiatu, od zawsze związana z Ożarowem Mazowieckim. Od 30 lat prowadzi Delikatesy Bogusi i Jacka, które stały się rozpoznawalną marką na terenie miasta i gminy. Otrzymała nagrodę honorową Felicja za dobroczynność.

Anna Ostrowska

Opis

Urszula Bronicka

Opis

Wioletta Wojtyńska

Praktyk sprzedaży z 20 letnim doświadczeniem. Obecnie w Radio Kolor 103 FM jest odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż kampanii reklamowych. Współpracuje z największymi firmami w Polsce. Jednocześnie tworzy agencję, która łączy firmy w biznesowo-wizerunkowe partnerstwa. Sukcesy osiąga dzięki relacjom.

Sylwia Gajewska

Z wykształcenia nauczycielka, przez prawie 10 lat pracowała jako nauczyciel w przedszkolu, oddając się dzieciom i pasji. Od 9 lat jest właścicielką firmy Frutis. Firma zaopatruje restauracje, przedszkola, szkoły, hotele i klientów indywidualnych w warzywa, owoce, artykuły spożywcze na terenie Warszawy i okolic.

Katarzyna Modliborska

Założycielka FitFam Family Business – klubu sportowego, którego misją jest dodawać pozytywnej energii, naturalnie wpierać zdrowie, wzmacniać i modelować ciało.

Joanna Kwiecińska-Ćwir

MBA, praktyk biznesu, mentorka, dyplomowany coach, certyfikowany kosultant Extended DISC. Łączy 17-letnie doświadczenie w pracy w strukturach korporacji z praktyczną wiedzą budowania firmy od podstaw. Wspiera w zmianach.

Barbara Sacharuk

Fotografka i graficzka.

Małgorzata Wdowiak

Menadżer kultury, zastępca Dyrektora Domu Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim, odpowiedzialna za koordynację pracy domu kultury, organizację i realizację eventów i wydarzeń kulturalnych. Ekonomistka z wykształcenia, ale bardziej niż liczby ceni kontakt z drugim człowiekiem. 

Małgorzata Biesalska

Prezes i właściciel Hotelu Lamberton. 

Aneta Sobecka

Właścicielka KamperStacji – Wypożyczalnia Kamperów, która po 30 latach pracy w korporacji postanowiła założyć własny biznes. Zaczynała od branży IT, gdzie była uznanym managerem. Dając sobie prawo do życia na własnych zasadach, będąc na wakacjach w Skandynawii wpadła na pomysł biznesu kamperowego, który dziś z sukcesem prowadzi. Szukaj na stronie: www.kamperstacja.pl

Agnieszka Zera

Kierownik referatu gospodarki nieruchomościami w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Anna Witkowska

Od lat związana z sektorem finansowym jako ekspert w obszarze windykacji. Niepoprawna optymistka lubiąca działać i sprawiać radość w swoim otoczeniu. Matka dorastającym dzieciom, fanatyczka remontów, w pandemii odkryła nowe hobby jakim jest strzelanie z broni palnej.

Dorota Kierznikowicz

Mistrzyni i pasjonatka sprzedaży. Wieloletni dyrektor w spółkach giełdowych z branży paliwowej. Stworzyła i z sukcesem prowadzi dwa Parki Trampolin. Równolegle prowadzi projekt Detektyw Twojego Biznesu, gdzie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Swoje sukcesy buduje na relacjach z ludźmi.

Kinga Strzelecka

Psycholożka, trenerka biznesu z doświadczeniem w rekrutacji, propagatorka kultury. Doradca kariery w SGH, wspiera także uczelniany Program Mentoringowy. Jej specjalność trenerska to warsztaty doskonalące sztukę autoprezentacji i wystąpień publicznych. Jednocześnie koordynuje działania Miejsca Aktywności Lokalnej. Jej pasją są książki balet oraz nauka gry na pianinie.

Marta Skręta-Aniołek

Adwokat z kilkunastoletnim stażem pracy w zawodzie. Prowadzi własną kancelarię w Warszawie i Ożarowie Mazowieckim specjalizującą się w sprawach gospodarczych, prawie pracy i nieruchomościach dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. W życiu prywatnym wciąż szuka czasu na przyjemności. Lubi biegać, podróżować i spędzać aktywnie czas z rodziną i znajomymi. Adres kancelari: www.msa.com.pl

Iwona Gieruszka

Naczelnik wydziału komunikacji i transportu w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Agnieszka Wysocka

Zawodowo – poświęcona finansom i księgowości. Energia, to Jej drugie imię. Lubi konkret i dobrą organizację. Od lat pomaga innym – przez kilka ostatnich lat była wolontariuszem w MOPS w Ursusie. Nie jest typem frontmena, ale bardzo lubi pracę w grupie, gdzie dzieli się swoimi talentami. Uwielbia podróże.

Agnieszka Krawczykowska

Opis

Dorota Dabińska-Frydrych

Fotografka, która rozumie i biznes i człowieka – DDFStudio.pl. Felietonistka Głosu Mordoru: #korpomama. Pasjonatka ładności i prostoty. Godzinami może leżeć na hamaku i słuchać szumu topoli. Jej konikiem są zdjęcia dla pracowników firm, na których wyglądają dobrze i nie wstydzą się ich pokazywać na LinkedIn. Łączy w sobie: konkret i użyteczność; uważność i łagodność; doświadczenie i rzemiosło.

Hanna Ciesielska

Prezeska Akademii Baseballu Sharks. Prowadzi drużynę baseballową dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Dba o to, by treningi opierały się na dobrej zabawie, dopracowaniu techniki oraz poprawieniu kondycji. Prywatnie mama czwórki dorosłych dzieci. Lubi dobrą muzykę.

Magdalena Wróbel
Z wykształcenia architektka, osoba twórcza i akwarelistka samouk. Prowadzi warsztaty malowania przy winie. Od 4 lat prowadzi własną firmę. Projektuje wnętrza i maluje akwarele. Mama dwóch córek, z którymi gra w planszówki i chodzi na długie spacery wraz z Fibi – uratowanym kundelkiem. Do spółki z mężem prowadzi dom, w którym nie gotuje i nie sprząta.
Anna Goszczyńska

Urodzona lider sprzedaży. Przez 18 lat dyrektor sprzedaży i marketingu w branży gastronomicznej, a od 5 lat związana z caravaningiem jako szef sprzedaży oraz fanka i propagatorka tego rodzaju aktywności. Wytrwała w dążeniu do celu, otwarta na nowe wyzwania, ceniąca relacje ponad względy materialne. Prywatnie dumna mama dwóch dorastających synów.

Katarzyna Demirseren

Z wykształcenia turkolożka. Prowadziła własną firmę doradczą w zakresie udzielania kredytów. Aktualnie wspiera męża w prowadzeniu tureckiej restauracji Lokanta przy Nowogrodzkiej. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Doradca Rodziny i kursów w zakresie mediacji.

Ma dwóch dorosłych synów. Lubi śpiewać w chórze, grać w brydża, teatr ale tylko dobry, piłkę nożną. Ważne są dla niej takie wartości jak szczerość, tolerancja, niezależność, wiedza.

Maria Snopczyńska

Z wykształcenia prawnik, ukończyła aplikację prokuratorską i radcy prawnego. Wcześniej pracowała w dużych korporacjach ubezpieczeniowych. Obecnie prowadzi własną kancelarię, a także wykłady w Izbie Radców Prawnych. Jest życiową optymistką, wyznaje zasadę „nic nie muszę tylko mogę wszystko”. Uwielbia sport, a szczególnie narty i wędrówki po górach.

Izabela Jaroń

Autorka oraz koordynatorka projektów szkoleniowych i edukacyjnych. Zawodowo związana z biznesem, administracją publiczną i trzecim sektorem, a obecnie nadzoruje pracę biura zarządu w międzynarodowej spółce budowalnej. Jej pasją jest wspinaczka skałkowa, czas wolny spędza na projektowaniu kolaży i planowaniu podróży. Kocha i inspiruje się spotkaniami z ludźmi.

 

Sylwia Łajca

Sylwia Łajca Ekonomistka z wykształcenia z doświadczeniem w pracy w różnych branżach. W 2019 roku przeszkoliła się na doradcę obywatelskiego i została doradcą w Biurze Porad Obywatelskich w Warszawie. Swoją drogę odnalazła w ożarowskim papierniku – to Warsztaty rękodzieła dla dzieci.
Studentka studiów artystycznych. 
W domu mąż, dwoje nastolatków i pies.

Agnieszka Tor

Akredytowana Doradczyni Chustonoszenia Akademii Noszenia Dzieci, Instruktorka Masażu Shantala, trenerka grup wspacia „Urodziłam życie”, specjalistka pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt i małych dzieci. Prowadzi kręgi okołoporodowe. Prywatnie mama dwójki wrażliwców, zafascynowana rozwojem dziecka i kobiety jako matki, ale też kobiety na nowo rodzącej się do życia.

Zaobserwuj nas na Instagramie
@sprezyny_biznesu